Радник прем’єра розповів про будівництво траси Дніпро-Решетилівка «з нуля»

В ідеальному випадку, вже в 2021-му році Дніпро, а отже і Запоріжжя, і Маріуполь, будуть з’єднані з Києвом дійсно сучасною трасою — Голик — Радник прем’єра розповів про будівництво траси Дніпро-Решетилівка «з нуля»
В ідеальному випадку, вже в 2021-му році Дніпро, а отже і Запоріжжя, і Маріуполь, будуть з’єднані з Києвом дійсно сучасною трасою — Голик
Цього року на Дніпропетровщині «в чистому полі» збудують 20 км чотирьохсмугової траси — Голик Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Україні будується «з нуля» нова чотирьохсмугова траса на Дніпропетровщині.


Про це повідомив радник прем’єрміністра України Юрій Голик, повідомляє ЦТС.


На своїй сторінці в Facebook Голик також опублікував відео, де показано, що будується дорога Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.
«Чи будують траси у нас в країні з нуля? Будують. Прямо зараз. Наприклад, нову чотирьохсмугову трасу Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка», — сказав Голик.


Радник прем’єра зазначив, що якщо в Полтавській області розширюють трасу і роблять її в бетоні, то в Дніпропетровській області трасу будують в чистому полі в прямому сенсі цього слова.


«У цьому році будуть готові 20 кілометрів цієї траси. Завдання на наступний рік — вийти новопобудованою трасою до каналу Дніпро — Західний Донбас, вливши нову трасу в стару. А в 2021-му році вийти новою трасою на кордон з Полтавською областю. В ідеальному випадку, вже в 2021-му році Дніпро, а отже і Запоріжжя, і Маріуполь, будуть з’єднані з Києвом дійсно сучасною трасою», — заявив він.
1 з 4
на весь екран згорнути
Радник прем’єра розповів про будівництво траси Дніпро-Решетилівка «з нуля»
Радник прем’єра розповів про будівництво траси Дніпро-Решетилівка «з нуля»
Радник прем’єра розповів про будівництво траси Дніпро-Решетилівка «з нуля»
Всі фоторепоратажі
Фото: — Джеймс Алі Башир після нападу
Екс-тренера Володимира Кличка та Усика жорстоко побили у Флінті (фото і відео)
Фото: —
Як Зеленський з «Батькою» проводив переговори. Фотогалерея
Фото: —
Поліція шукає стрілка, який в Херсоні поранив з рушниці двох людей
Фото: — <p>Вогнем знищено передню частину та салон автомобіля Mercedes-Benz G63</p>
На Рівненщині невідомі підпалили автомобіль місцевого депутата
Як повідомлялося, в Україні в цьому році поставили рекорд за швидкістю ремонту траси. Так, 130 кілометрів дороги Запоріжжя-Маріуполь вдалося відремонтувати всього за 68 днів замість раніше запланованих трьох років. На трасі працювали 637 одиниць техніки і 1 086 осіб.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/radnik-premjera-rozpoviv-pro-budivnictvo-trasi-dnipro-reshetilivka-z-nulya-629938.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя